AGRO "POD LIPAMI"

        BOŻENA I STANISŁAW CEBEREK

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Lipami" położone jest w samym sercu Zielonej Puszczy Kurpiowskiej, nieskażonej żadnym przemysłem (najbliższy zakład przemysłowy znajduje się w odległości 40 km).

        W pobliżu znajduje się zbiornik wodny o powierzchni 50 ha. Wokół gospodarstwa szumią przepiękne kurpiowskie lasy sosnowe, w których w okresie wiosenno jesiennym można zebrać różnorodne grzyby.

        W sąsiedniej miejscowości Myszyniec możemy zwiedzić zabytkową neogotycką kolegiatę i dzwonnice z XVII w., pomniki największych Polaków: Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Papieża Jana Pawła II. W muzeum kurpiowskim poznamy dawne obyczaje i narzędzia jakimi posługiwały się Kurpie. Wokół Myszyńca możemy odwiedzać pomniki i groby pochodzące z Powstania Styczniowego, potopu szwedzkiego, I i II wojny światowej. W odległości 10 km znajduje się rezerwat przyrody, do ZOO w Kadzidłowie mamy niespełna 30 km.

        W samym gospodarstwie możemy miło spędzić czas przy ognisku lub grillu, w zimie przy kominku. Organizujemy przejażdżki konne, zimą kuligi, wycieczki rowerowe pośród przepięknych lasów i łąk. Jest możliwość zorganizowania spływu kajakowego i wielu innych atrakcji.

        SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

"GOŚCIU SIĄDŹ POD NASZĄ LIPĄ A ODPOCZNIJ SOBIE"

 


© Copyright 2001. All rights reserved. Contact: JimWORLD Powered by Free Site Templates